Spółka RIA zdecydowała się na otworzenie największego multisalonu samochodowego w regionie. Jednak nowoczesny salon, w którym znajduje się kompleksowa obsługa klienta prywatnego i biznesowego, to nie wszystko. Zapraszamy do sprawdzenia o tym, co się zmieniło, a także jakie nowe usługi firma MULTISALON RIA zamierza wprowadzić do swojej oferty w przyszłości.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Multisalon RIA

W maju tego roku firma otworzyła Podstawową Stację Kontrolę Pojazdów w Multisalonie RIA. Jest to miejsce, w którym nie tylko można swój pojazd skierować na przegląd techniczny. Jeżeli tylko wyjdą jakiekolwiek błędy lub usterki, nie musisz się martwić z poszukiwaniem serwisu. Wszystkie naprawy, w tym drobne usterki, jak i również kompleksowy serwis oferuje teraz w jednym miejscu. 

Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna

Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu upewnisz się, czy na pewno Twój pojazd jest sprawny. Sprawdzane są nie tylko wszystkie obowiązkowe punkty kontrolne, ale również oceniany jest stan techniczny silnika Twojego pojazdu. Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w RIA pozwoli Ci na oszczędność czasu, a także zachowanie szybkiego terminu w usuwaniu usterek. A przy tym wszystkim firma zapewnia profesjonalną obsługę wykonywaną przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

W SPOTICAR RIA kupisz używane auta z gwarancją

Tego jeszcze nie było! MULTISALON RIA posiada punkt SPOTICAR RIA STALOWA WOLA GRĘBÓW, w którym oferuje sprzedaż aut używanych z gwarancją. Tylko tu możesz liczyć na tak dogodne dla siebie warunki! Czego możesz spodziewać się po nowoczesnym punkcie sprzedaży SPOTICAR RIA STALOWA WOLA GRĘBÓW?

● Dostęp do używanych samochodów wszystkich marek – w salonie SPOTICAR RIA STALOWA WOLA GRĘBÓW. Specjalność placu SPOTICAR to przedewszystkim samochody z grupy Stellantis. Oprócz tego, w salonie SPOTICAR RIA znajdziesz pojazdy pozostałych marek, takich jak Volvo, Tesla, Suzuki, Subaru, Ssangyong, Smart, Skoda, Seat, Nissan, Mitsubishi, Mini, Mercedes, Mazda, Maserati, Lexus, Land Rover, Lancia, Kia, Jaguar, Isuzu, Infiniti, Hyundai, Honda, DS, BMW, Audi, Alfa Romeo, czy też Abarth.

● Uzyskanie gwarancji bez limitu kilometrów – takie warunki sprzedaży używanych samochodów znajdziesz tylko tu na skalę całego regionu. Salon SPOTICAR RIA STALOWA WOLA oferuje do 24 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów! 

● Szeroki wybór aut osobowych – marzysz o modelu w wersji kombi lub minivan? W salonie aut używanych znajdziesz szeroki wybór pojazdów, które różnią się między sobą nie tylko typem nadwozia, rodzajem napędu, ale również wieloma innymi elementami. Wybieraj spośród samochodów typu sedan, pick-up, SUV, czy też miejskich modeli. Oprócz samochodów z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym, w znajdują się także auta hybrydowe oraz elektryczne typu plug-in oraz modele dla zwolenników manualnej skrzyni biegów, jak i również automatycznej.

● Profesjonalną i kompleksową obsługę – obsługa gwarantuje pełne wsparcie nie tylko przedzakupowe, ale również pozakupowe. Jeżeli nadal wahasz się nad wyborem wymarzonego samochodu, specjaliści SPOTICAR RIA pomogą dopasować idealne auto do Twoich potrzeb.

Hotel opon - wielkie otwarcie w 2025 roku!

W Polsce choć jeszcze nie obowiązują przepisy nakazujące wymianę ogumienia w samochodach na opony zimowe lub letnie to niestety nie każdy ma miejsce do przechowywania wszystkich opon w warunkach, które nie wpływają na ich uszkodzenie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić miejsce w swoim garażu, a także chcesz mieć pewność, że Twoje opony zachowają doskonały stan, to zapraszamy do naszego hotelu opon, który otworzymy w 2025 roku.

Hotel opon to nie tylko przechowywanie ogumienia pojazdów. To coś zdecydowanie więcej. Oprócz hali magazynowej, w której będą przechowywane opony w optymalnych warunkach, każda przyjmowana przez nas opona, przejdzie kontrolę, oceniając jej stan techniczny. W ten sposób przekonasz się, czy opony do Twojego samochodu nie mają żadnych uszkodzeń, a także, czy nadal nadają się do użytku. Hotel opon zadba o bezpieczne i komfortowe przechowywanie ogumienia Twojego pojazdu. A Ty już nie musisz się niczym martwić.