Dodge Challenger 6.2 Hellcat Widebody - prawdziwy Muscele Car - legenda amerykańskiej motoryzacji

Samochód Dodge Challenger SRT Hellcat należy do topowych modeli marki Dodge w kategorii muscle car. Wszyscy fani motoryzacji znają ten z samochód z potężnej jednostki napędowej oraz imponujących osiągów. To sportowa bestia, która łączy oryginalny design, niespotykany silnik oraz zaawansowaną technologię, która dostarcza fanom amerykańskiej marki niezapomniane wspomnienia z jazdy na długi okres.

Dodge Challenger SRT Hellcat

Muscle car to określenie, które przyprawia fanów motoryzacji o gęsią skórkę. Do niedawna takie samochody na polskich drogach były spotykane sporadycznie. Jednak fani specyficznego bulgotu, widlastych silników oraz ośmiocylindrowych jednostek sprawia, że tych pojazdów nigdy nie zabraknie na europejskich drogach.

Dodge Challenger SRT Hellcat

Dodge Challenger SRT Hellcat to typowy muscle car z niesamowitym przyśpieszeniem oraz imponującymi osiągami. W odmianie Hellcat (z ang. piekielny kot) oferuje 717 KM, dzięki jednostce o pojemności 6,2 litra.
Prezentowany na zdjęciach samochód dla prawdziwych fanów motoryzacji jest wyjątkowy pod względem osiągów, ale również sportowej stylistyki, wyjątkowej mocy oraz nieprzeciętnym osiągom. Jazda taką ikoną amerykańskiej motoryzacji to na pewno marzenie nie jednego pasjonata motoryzacji.

Dodge Challenger SRT Hellcat
Dodge Challenger SRT Hellcat
Dodge Challenger 6.2 Hellcat Widebody