Nowy Multisalon samochodowy w Jamnicy

W Jamnicy w powiecie tarnobrzeskim powstał nowy multisalon samochodowy firmy RiA. Jest to pierwszy w Polsce salon spełniający standardy międzynarodowego koncernu Stellantis.

W powiecie tarnobrzeskim można już kupować markowe samochody w nowoczesnym Multisalonie

Na rynku motoryzacyjnym rośnie popularność multisalonów samochodowych. Dzięki nim klienci mogą zakupić auto jednej z kilku wiodących marek. To właśnie w Jamnicy otwarty został pierwszy w Polsce Salon Samochodowy MULTISALON firmy Ria, który zajmuje powierzchnię 1200 metrów kwadratowych.

Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna

Salon został połączony z istniejącym już obiektem, dzięki czemu do dyspozycji znajduje się aż 2300 metrów kwadratowych. W multisalonie dostępne będą pojazdy marki Citroen, Fiat, Opel oraz Peugeot. Ponadto salon samochodowy firmy RiA spełnia standardy narzucone przez koncern Stellantis, co czyni go pierwszym tak urządzonym salonem pod względem architektonicznym w kraju.

Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna

Warto mieć na uwadze, że koncern Stellantis powstał w 2021 r. wciągając 14 różnych marek samochodowych, a także dwa działy odpowiedzialne za mobilność. Oprócz możliwości kupienia samochodów w 4 niezależnych salonach sprzedaży klienci będą mogli skorzystać z serwisu motoryzacyjnego obejmujących wiele różnych marek. W ten sposób powstało centrum motoryzacyjne, które spełnia najwyższe standardy w całym południowo-wschodnim regionie Polski. Zakłada się, że w ciągu 2-3 lat, co 3 auto w promieniu do 30 km, zarówno nowe, jak i również używane, będzie pochodziło właśnie z Multisalonu.

Dostępność samochodów popularnych marek na rynku
regionalnym

Prezesem spółki RiA, zatrudniającej w sumie 100 pracowników, jest Marcin Pawlina. Według założeń
firmy Multisalon motoryzacyjny, mieszczący się w Jamnicy, ma spełniać najwyższe standardy związane z obsługą klienta fizycznego oraz biznesowego.

Zainteresowane osoby lub firmy będą mogły nie tylko zakupić samochody popularnych marek, które będą używane lub nowe, ale również będzie możliwość rozliczeń w postaci leasingu, bądź kredytu. Dla klientów, którzy nie są zainteresowani w danej chwili kupnem samochodu, dostępna będzie wypożyczalnia samochodowa. Firma RiA zakłada kompleksową obsługę, proponując swoim klientom
również możliwość serwisowania pojazdów lub wykonania napraw blacharsko-lakierniczych. Prezes spółki RiA poinformował także o możliwości skorzystania z usług studia detalingu.

Oprócz tego dostępny jest dział ubezpieczeń komunikacyjnych, dzięki czemu automatycznie nabywcy
samochodów będą mogli wykupić potrzebną polisę. W nowym Salonie Samochodowym ma być również możliwość skorzystania ze stacji paliw, a także naładowania elektrycznego samochodu.

Prognozy spółki RiA na przyszłość

Prezes spółki RiA Marcin Pawlina poinformował również o dalszych planach firmy. Spółka zamierza się poważnie rozrosnąć, ponieważ planowane jest otworzenie kolejnego salonu także według standardów koncernu Stellantis. Oprócz tego cały czas ma się rozwijać zakres usług kierowanych do klientów, którzy już dokonali zakupu samochodu w Multisalonie firmy RiA.

Również na przełomie sierpnia oraz września bieżącego roku firma RIA planuje oficjalne otwarcie sprzedaży samochodów marki  DS Automobiles. DS Automobiles to marka premium dla Klientów wybierających luksusowe pojazdy z elegancką stylistyką.

Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna
Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna
Fotografowanie eventów motoryzacyjnych - Fotograf motoryzacyjny, fotografia motoryzacyjna

Zapraszamy na oficjalną stronę MULTISALONU RiA: https://ria.com.pl/